نمایندگی :. خانه

شركت تارتن پرداز برای علاقمندان به اخذ نمایندگی و همكاری تجاری، دو قالب جداگانه طراحی نموده است كه هر یك شرایط و ویژگی‌های خود را در بر دارد، در حال حاضر این همكاری‌ها فقط محدود به خدمات میزبانی و ثبت دامنه می‌گردد. هر شخص حقیقی و حقوقی علاقمند به همكاری در زمینه فروش سایت‌های شركت تارتن پرداز می‌تواند با پرداخت هزینه و تكمیل و ارسال فرم قرارداد مربوطه نسبت به انجام همكاری با شركت اقدام نماید.


در این حالت كنترل پنل مخصوصی جهت متقاضی ایجاد می‌شود كه بر اساس فهرست شركت بخش مشخصی از امكانات یك سرور در قبال پرداخت هزینه آن طبق جدول به صورت ماهیانه در اختیار وی قرار می‌گیرد. مشترك می‌تواند نسبت به تقسیم و قیمت‌گذاری و فروش مجدد این خدمات اقدام نماید. همچنین مشترك در هر زمان مجاز به تغییر نوع اشتراك خود در قبال پرداخت تفاوت آن به شركت خواهد بود.

مدارك لازم جهت اشتراك خدمات:

- فیش واریز مطابق جدول
- كپی شناسنامه افراد حقیقی یا روزنامه رسمی شركت متقاضی
- تكمیل و امضا قرارداد و شرایط و تعهدات مربوط به نمایندگی

 

به منظور اخذ نمایندگی فروش، خرید حداقل دو بسته میزبانی لازم می‌باشد. پس از دریافت و بررسی فرم‌ها یك كنترل پانل اختصاصی به منظور استفاده نماینده ایجاد می‌شود كه امكان اختصاص تعداد بسته‌های میزبانی با مشخصات ثابت را در بر دارد. نمایندگی‌ها می‌توانند با قرار دادن علامت مخصوص نمایندگی بر روی سایت خود از مزایای پشتیبانی بازرگانی شركت بهره‌مند شوند. همچنین نمایندگان محدودیتی در قیمت‌گذاری و شرایط فروش نداشته ولی شخصا ملزم به رعایت مفاد قرارداد و شرایط و تعهدات مربوطه می‌باشند. هر نماینده پس از انجام هر فروش حداكثر ده روز فرصت خواهد داشت تا هزینه خدمات استفاده شده را مطابق تعرفه نمایندگی پرداخت. چنانچه هزینه خدمات ظرف مدت ۱۰ روز پرداخت نشود به طور خودكار نمایندگی وی به حالت تعلیق در خواهد آمد.

مدارك لازم جهت اخذ نمایندگی عبارتند از:
- فیش واریز مبلغ ۵۰،۰۰۰ ریال به حساب شركت
- كپی شناسنامه افراد حقیقی یا روزنامه رسمی شركت متقاضی
- تكمیل و ارسال فرم مربوط به اخذ نمایندگی
- تكمیل و امضا قرارداد و شرایط و تعهدات مربوط به نمایندگی

هزینه‌ها...

 
پست الکترونيکی:

کلمه عبور:کلمه عبور خود را فراموش کرده‌ام!
کليه حقوق سايت محفوظ مي باشد. قبل از بازديد از سايت لطفا شرایط و تعهدات، رویه ها و محدوده مسئوليت سايت را مطالعه فرماييد.
Copyright © 2001 - 2015 TartanSpace.com