خدمات :. خانه

رضایت از کیفیت خدمات به عنوان محور اصلی فعالیت شرکت و جذب مشتریان دائمی بعنوان یک اصل مهم همواره مورد توجه قرار گرفته است. به همین منظور نیز رویه حمایت از حقوق مصرف کننده و تامین خسارات در قبال کاهش سطح كیفیت خدمات میزبانی وب بر اساس ضوابط شرکت و قرارداد تهیه و اجرا می‌گردد.

مشتری در صورت عدم رضایت از كیفیت خدمات، قیمت، سرعت ارتباط، امنیت میزبانی وب و یا به هر دلیل دیگر از حق انصراف بدون سوال ظرف 30 روز از شروع ارائه خدمات برخوردار خواهد بود و كلیه هزینه‌های میزبانی (به غیر از دامنه و خدمات تکمیلی میزبانی) مسترد خواهد شد.

جهت تامین رضایت مشتری مکانیزم پشتیبانی الکترونیکی هاستینگ مبتنی بر Ticket را برقرار نموده ایم که بدینوسیله کابران محترم خدمات میزبانی وب و سرور اختصاصی می‌توانند در کلیه ساعات شبانه روز مشکلات و در خواستهای یشتیبانی خود را از این طریق اعلام و پیگیری نمایند.

همچنین بر پایه اعتقاد ما بر اطلاع رسانی صریح و شفاف به مشتریان کلیه سرورهای شرکت توسط یک شرکت ثالث مانیتور شده و مشتریان می‌توانند هر لحظه از وضعیت برقراری آنها و همچنین آمار کلی میزان برقراری در ماه ها و سال های گذشته مطلع گردند.

 
پست الکترونيکی:

کلمه عبور:کلمه عبور خود را فراموش کرده‌ام!
کليه حقوق سايت محفوظ مي باشد. قبل از بازديد از سايت لطفا شرایط و تعهدات، رویه ها و محدوده مسئوليت سايت را مطالعه فرماييد.
Copyright © 2001 - 2015 TartanSpace.com