طراحی وب سایت :. خانه

شرکت تارتن پرداز در زمینه طراحی وب سایت نیز توانسته است با به کارگیری آخرین فن‌آوری روز سرعت، کیفیت، هزینه و کارائی را در یک محصول فوق العاده به کاربران و دارندگان وب سایت تقدیم نماید.

باید توجه شود که پیشنهاد ما به شما، خرید یک نرم‌افزار یا بسته طراحی سایت نمی‌باشد، بلکه طراحان ما سایت شما را با توجه به نیاز شما پیاده‌سازی و پشتیبانی خواهند نمود. کافیست با شرکت تماس گرفته تا در اولین فرصت طراح به شما مراجعه و ظرف مدت زمان کوتاهی و در حضور شما سایت مورد علاقه شما را انتخاب، طراحی و پیاده‌سازی نماید.


سرویس فوق این امکان را می‌دهد که با امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ما و خلاقیت طراح و راهنمایی شما ظرف مدت زمان بسیار کوتاه سایت شما طراحی، تحویل و سپس هزینه آن دریافت شود و فرایند طولانی رد و بدل اطلاعات در جلسات مختلف و مرحله‌بندی تحویل تنها در یک مرحله خلاصه خواهد شد.

همچنین برای شما امکان تغییر طرح در صورت عدم رضایت در مقابل پرداخت هزینه بسیار اندک در هر زمان فراهم خواهد بود و علاوه بر امکانات بی‌شمار مدیریت محتوای سایت می‌توانید تمام امور مدیریت سایت خود را نیز برای هر مدت که مناسب بدانید به ما بسپارید.

هزینه‌ها...

 
پست الکترونيکی:

کلمه عبور:کلمه عبور خود را فراموش کرده‌ام!
کليه حقوق سايت محفوظ مي باشد. قبل از بازديد از سايت لطفا شرایط و تعهدات، رویه ها و محدوده مسئوليت سايت را مطالعه فرماييد.
Copyright © 2001 - 2015 TartanSpace.com